Szukaj faceta przez Internet

Zastanawiasz się jak poderwać mężczyznę marzeń na portalu randkowym? Jak znaleźć idealnego męża? Co zrobić by skutecznie uwieść chłopaka przez Internet? Jak poznać fajnego faceta w sieci? A może chodzi Ci o to, by rozkochać w sobie kolegę poznanego na czacie?

Poderwanie faceta przez Internet wcale nie jest trudne, wymaga jednak chęci i zaangażowania. Wiele kobiet zastanawia się jak napisać do faceta oraz czy wypada pierwszej napisać do mężczyzny? Choć tradycyjnie to panowie przejmują inicjatywę, w rozmowach online nie ma tak sztywnych zasad. Jeśli chcesz znaleźć faceta przez Internet kieruj się prostą zasadą - skoro ktoś Ci się podoba, po prostu zrób pierwszy krok. Twoja odwaga może pomóc Ci znaleźć miłość w sieci. Istnieje też szansa, że Twoja odwaga zaimponuje chłopakowi i zyskasz więcej w jego oczach. 

Dowiedz się jak skutecznie poderwać faceta:

  • Zanim rozpoczniesz przygodę z randkowaniem w sieci, upewnij się, że znasz zasady bezpieczeństwa i umiesz rozpoznać oszusta randkowego. Szukanie faceta przez Internet powinno być przede wszystkim bezpieczne.
  • Początek kontaktu w sieci nie może być nudny. Mężczyzna odpowie na Twoją wiadomość, jeśli go zainteresujesz. Zrezygnuj z utartych tekstów typu "hej, chcesz się lepiej poznać?". Rozkochaj kolegę swoją kreatywnością i poczuciem humoru. Nawiąż do jego nicka, zdjęcia lub opowiedz zabawną historyjkę. Teksty na podryw chłopaka nie muszą być wyszukane, po prostu pokaż mu, że potrafisz być zabawna i masz do siebie dystans. Mężczyzna chętnie umówi się na randkę z zabawną kobietą.
  • Nie bądź nachalna. Proszenie o odpisywanie na wiadomości jest fatalnym tekstem na podryw faceta. Jeśli on nie odpisuje, to nie ponaglaj go i nie narzucaj się, ponieważ takie zachowania świadczą zazwyczaj o zdesperowaniu. Mężczyźni nie chcą mieć do czynienia z desperatkami. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany kontaktem, uszanuj to. Możesz poszukać innego rozmówcy z którym lepiej się dogadasz.   
  • Poderwij faceta przez Internet pokazując mu, że jesteś autentyczna. Na czacie bardzo łatwo wykreować fałszywą tożsamość, ale jeśli zależy Ci na prawdziwej relacji to nie idź taką drogą. Jeśli decydujecie się na wymianę zdjęć, zadbaj o to, by fotografie były aktualne i pokazywały Cię taką, jaką jesteś. Mężczyzna chce poznać prawdziwą Ciebie, nie Twoją wersję sprzed kilku lat lub wytwór programu komputerowego. Decydując się na szczerość unikniesz także nieprzyjemności i zawstydzających rozczarowań na pierwszej randce - Wasz wirtualny flirt powinien przecież prowadzić do spotkania w realu. 
  • Jeśli facet Ci się podoba, pokaż mu, że zależy Ci na tym, by lepiej go poznać. Mężczyźni nie lubią kobiet, które są egocentryczne, mówią tylko o sobie i swoich własnych potrzebach. Zachowaj balans w komunikacji i nie pisz wyłącznie o własnym życiu. Zainteresuj się szczerze jego osobowością, pasjami i ambicjami.
  • Zaangażuj się w rozmowę z facetem, którego chcesz poderwać. Nie odpisuj lakonicznie lub nie odpowiadaj na wiadomości wyłącznie emotką bądź gifem. Nie zwlekaj także z odpisywaniem, ponieważ wbrew niektórym opiniom nie działa to na Twoją korzyść i może sprawić, że chłopak wybierze inną dziewczynę widząc Twój brak zainteresowania.
  • Chcesz skutecznie uwieść mężczyznę na portalu randkowym? Bądź zdecydowana w działaniach i postaw na konkretne wiadomości. Porady typu jak subtelnie poderwać faceta są w większości przereklamowane. Mężczyźni preferują bezpośrednią komunikację i nierzadko gubią się w zawoalowanych działaniach kobiet, zwłaszcza przez Internet. Gdy czujesz, że mężczyzna Cię intryguje, śmiało z nim flirtuj. Jeśli to on zaczął flirtować, odbijaj piłeczkę i pokaż wyraźnie, że reagujesz na jego zaloty. Jeśli zależy Ci na poznaniu kogoś do prawdziwej relacji, napisz wprost, że facet Cię zainteresował i chcesz poznać go lepiej.
  • Gdy podrywasz faceta, który Ci się podoba i Twoje serce bije dzięki niemu szybciej, praw mu szczere komplementy. Daj mu znać, że rozmowa z nim sprawia, że masz lepszy humor, uwielbiasz jego poczucie humoru, podziwiasz go, fascynuje Cię jego osoba. Zawrócisz facetowi w głowie doceniając go oraz pokazując mu, że dzięki niemu Twoje życie staje się lepsze i ciekawsze.
  • Pragniesz znaleźć miłość w sieci i szukasz docelowo męża, z którym założysz rodzinę? Nie poruszaj tego tematu na początku znajomości! Zdradzanie tak poważnych planów może go wystraszyć i do Ciebie zniechęcić, nawet jeśli on dopuszcza do siebie pomysł ślubu i spłodzenia dzieci z kobietą w przyszłości. Poważne rozmowy odłóż na późniejszy etap znajomości, gdy przyjdzie na to odpowiedni czas. Jeśli chcesz skutecznie znaleźć męża w Internecie zapamiętaj, że trwała relacja musi rozwijać się stopniowo. 
  • Umówienie się na pierwszą randkę w realu może być stresujące, jeśli jednak dobrze się Wam pisze i kontakt jest ekscytujący to warto spróbować. W trakcie rozmawiania przez Internet możesz już wcześniej wplatać odpowiednie aluzje, np. dotyczące sprawdzenia nowej knajpki w mieście albo obejrzenia filmu w kinie. Jeśli mężczyzna jest zainteresowany, podłapie temat i zaprosi Cię na spotkanie. Możesz także sama wyjść z inicjatywą i zaproponować mu wspólną kawę. Obydwie metody podrywu są skuteczne w tym wypadku.Wpadnij na czat i uwiedź wyjątkowego mężczyznę w swojej okolicy: https://czateria.interia.pl/