Logowanie

Zaczynamy

Z listy dostępnych pokoi możesz wybrać taki, który najbardziej Ci odpowiada (np. Kraków, 20 latki). Gdy to zrobisz, pojawi się okno logowania, w którym należy wpisać wybrany nick (jeśli nie wiesz, jaki chciałbyś mieć nick, możesz skorzystać z opcji losowania nicka), w polu poniżej przepisz kod z obrazka i zaznacz oświadczenie o swojej pełnoletności oraz akceptacje regulaminu i CZATykiety. Po kliknięciu na button WEJDŹ zostaniesz zalogowany do czatu, gdzie  możesz do woli rozmawiać i bawić się w pokoju.

Logowanie

Aby zalogować się na CZATerię musisz podać swojego nicka (czyli swój pseudonim) pod którym będziesz widoczny dla innych na liście osób. Jeśli nie masz pomysłu jaki nick wybrać - zaznacz pole wylosuj nick a my zrobimy to za Ciebie.

Jeśli masz już swojego nicka to najprawdopodobniej wiesz co robić dalej...

Jeśli to Twoje pierwsze logowanie to wpisz w pole swojego nicka - jeśli nie chcesz go stracić i będziesz go używał na stałe po wejściu do pokoju kliknij na REJESTRACJA NICKA - na samym dole w prawym rogu czatu lub klikając na ustawienia swojego nicka i tam wybierz opcję zarejestruj nick. Więcej na temat rejestracji tutaj

Jeśli wybierzesz opcję Wchodzę jako gość - po wyjściu z CZATerii Twój login będzie również dostępny dla innych osób. Logując się na nick tymczasowy musisz dodatkowo podać kod z obrazka - jest to zabezpieczenie przeciwko botom.

Zaznaczeni opcji Zapamiętaj mój login przeznaczone jest dla tych, którzy mają już swojego nicka i powoduje, że przy wchodzeniu na CZATerię nie musisz wpisywać go za każdym razem - wystarczy, że podasz hasło.

WAŻNE!!!

I co jeszcze? Musisz połączyć się z serwerem czata czyli nacisnąć guzik wejdź. Miłej rozmowy ;-)