Po czym poznać, że mu się podobasz?

Zastanawiasz się całe dnie "czy on tylko mnie lubi, czy to coś więcej? Czy naprawdę mu się podobam? Po czym poznam, że facetowi zależy na znajomości? Skąd mam to wiedzieć?" Nie wiesz czy to jedynie niezobowiązujący flirt z jego strony czy wpadłaś mu w oko, czy po prostu jesteś dla niego koleżanką? Jak w ogóle zachowuje się zauroczony facet?   

Robiłaś wszystko, by przypodobać się mężczyźnie, ale nie umiesz stwierdzić, czy przyniosło to efekt. Nie zamęczaj się dłużej rozmyślaniami i wielogodzinnymi konsultacjami z przyjaciółką, sprawdź sama jakie sygnały wysyła Ci mężczyzna, który jest Tobą zainteresowany. Wbrew pozorom znaki nie są takie trudne do zauważenia - faceci komunikują się w bardzo bezpośredni sposób.

Dowiedz się jak poznać, że podobasz się facetowi:

  • Zwróć uwagę na jego mowę ciała. Jeśli wpadłaś mu w oko, na spotkaniu będzie nachylał się w Twoją stronę. Będzie także odpowiadał uśmiechem na Twoje uśmiechy. Zauważysz, że długo utrzymuje z Tobą kontakt wzrokowy, chociaż nieśmiały mężczyzna odwraca wzrok, gdy Wasze spojrzenia się spotykają. Niektórzy zachowują się też inaczej, niż normalnie, przebywając w towarzystwie kobiety, która im się podoba - mogą być bardzo nerwowi i zakłopotani podczas rozmowy lub przesadnie zwracać na siebie uwagę gestami czy wysokością i barwą głosu. Postaw na obserwację zachowania, by rozpoznać u niego oznaki zauroczenia.
  • Zastanawiasz się: "czy ja mu się podobam"? Jeśli facet pierwszy inicjuje kontakt, szuka okazji do spotkania lub rozmowy nawet przez chwilę, to znak, że jest zainteresowany. Możesz wmawiać sobie, że to nic nie znaczący przypadek, ale jeśli po spotkaniu on proponuje odprowadzenie Cię do domu i idziecie dłuższą drogą, to właśnie dlatego, że chciał spędzić z Tobą więcej czasu. Wtedy już wiesz, że mu się podobasz!
  • Zainteresowany mężczyzna szuka okazji do kontaktu fizycznego. Wyrafinowany amant postara się, by w czasie Waszego spotkania takie gesty były naturalne - złapanie za dłoń, dotknięcie włosów, ramienia czy delikatny całus w policzek. Gentelman, któremu wpadłaś w oko nie przejawia desperacji, a także zadba o to, by sytuacja nie była natarczywa i nie wystraszyła Cię. Ponadto, jeśli z kontaktem fizycznym wiąże się także głębokie spoglądanie w Twoje oczy, możesz być pewna, że facet komunikuje Ci bardzo wyraźnie jakie emocje w nim wzbudzasz. 
  • Mężczyzna, któremu się podobasz poświęca Ci dużo swojej uwagi i czasu. Jeśli masz do czynienia z kimś nieśmiałym, sygnały związane z mową ciała mogą występować w mniejszym stopniu, podobnie jak próby inicjowania kontaktu fizycznego. Jednak po jego zaangażowaniu łatwo ocenisz, że zależy mu na Tobie i na znajomości z Tobą. Jeśli piszecie ze sobą przez Internet, zainteresowany facet będzie reagował na każdą Twoją wiadomość i odpisywał tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Jeśli napiszesz mu o jakimś problemie lub smutku, chętnie zaoferuje Ci wsparcie i gotowość do rozwiązania problemu, niezależnie od pory dnia. Jest także skłonny zmienić swoje wcześniejsze plany dla Ciebie, np. odwoła spotkanie z kumplami by zobaczyć się z Tobą.
  • Możesz poznać, że podobasz się chłopakowi, jeśli nie będzie szczędził Ci komplementów. Zauważy zmiany w Twoim wyglądzie i nawet jeśli nie jesteś zadowolona ze swojej fryzury czy stroju w danym dniu, on znajdzie w Tobie coś pięknego i oryginalnego. Komplementy mogą także dotyczyć Twoich cech charakteru lub umiejętności. Zwróć uwagę, że niektórzy mężczyźni nie komplementują w standardowy sposób! Zamiast tego pozwalają sobie, zwłaszcza na początku znajomości, na przyjazne zaczepki i docinki. Jeśli masz do czynienia z tym typem faceta nie zakładaj, że widzi w Tobie jedynie koleżankę z której stroi sobie żarty - to właśnie może być jego sposób na flirt i okazywanie atencji, a dowcipy mają rozładować atmosferę i rozbawić Cię. 
  • On chce wiedzieć o Tobie wszystko? Dopytuje Cię nawet o to jak spędziłaś nudny dzień? Jeśli słucha z uwagą wszystkiego co mówisz na swój temat to daje Ci sygnał, że jest Tobą zainteresowany i na pewno zależy mu na znajomości z Tobą. Nie wykorzystuj tylko tego ponad miarę, bo jeśli będziesz mówić o sobie zbyt wiele, możesz go do siebie zrazić.
  • Bardzo wyraźną oznaką, że wpadłaś mu w oko jest chęć przebywania tylko z Tobą. Taki facet zareaguje niechęcią na pomysł, by na spotkaniu pojawiła się np. Twoja koleżanka. Także w sytuacji gdy spotykacie się w większym gronie, zauroczony amant skupi się wyłącznie na Tobie i będzie odciągać Cię na bok, byście pobyli ze sobą sam na sam. Zauważysz także, że traktuje Cię inaczej, niż inne kobiety i nie podoba mu się, gdy inni mężczyźni okazują Ci swoją uwagę. Poznaj wyjątkowego mężczyznę i zawróć mu w głowie: https://czateria.interia.pl/