Jak flirtować w Internecie

Flirt przez Internet jest wygodny, niezależny od miejsca i czasu. Może być świetną opcją dla nieśmiałych osób, które zazwyczaj stresują się jak rozpocząć rozmowę z kimś, kto się im podoba. Podryw w sieci jest tak samo przyjemny jak rozmowa w realu i może być początkiem romansu. Rozwój technologii od dawna wpływa na sposoby poznawania nowych znajomych oraz sztukę uwodzenia. Jeszcze niedawno ekscytującą nowością było flirtowanie przez sms, a dziś powszechny jest flirt na portalu randkowym, aplikacji randkowej, czacie lub poprzez komunikator. Dzięki Internetowi możliwe jest bezpieczne flirtowanie i uwodzenie z zacisza własnego pokoju. Jak zacząć flirtować? Wystarczy włączyć komputer lub smartfona i znaleźć fajną osobę do pogadania, każdy ma szansę na poderwanie.

Mimo tego, że internetowy flirt w porównaniu z rozmową na żywo jest zazwyczaj uboższy o elementy niewerbalne, dostarcza podobnych emocji, a nawet sprzyja większej intymności i otwartości. Nic dziwnego, że dla wielu osób w związku jest to zakazany temat i nawet niewinny flirt w sieci to już zdrada... Masz ochotę uwieść kogoś na portalu randkowym, ale zastanawiasz się czy flirt przez Internet to zdrada? Najlepiej porozmawiaj z partnerem i ustal granice w swoim związku!

Jeśli jesteś singlem, zainteresuj się sztuką flirtu w Internecie. Dostęp do sieci umożliwia Ci flirt z dziewczyną poznaną na portalu randkowym, z kolegą z pracy, a nawet z nieznajomym. Możesz uatrakcyjnić także swój związek, decydując się na filtrowanie z żoną lub mężem, udając jakbyście się nie znali wcześniej. Wirtualny flirt to zabawa, która polega na przyjemnej tekstowej rozmowie na ekranie i zainteresowaniu sobą drugiej osoby. Dla niektórych flirt oznacza sposób na nudę, w wielu wypadkach jest wstępem do podrywu, a celem jest uwieść rozmówcę, umówić się na randkę w realu i zbudować dłuższą relację.

Zastanawiasz się jak ulepszyć swoje umiejętności podrywu? Czy filtr przez Internet jest bezpieczny? A może jeszcze nigdy nie flirtowałeś w sieci? Koniecznie dowiedz się jak prowadzić taką rozmowę i jakich błędów należy unikać. Poznaj sprawdzone sposoby na udany flirt z dziewczyną lub chłopakiem i zostań mistrzem podrywu w sieci.

Dowiedz się jak skutecznie flirtować przez Internet:

 • Wiele osób zastanawia się kto pierwszy powinien rozpocząć flirt. Tradycyjnie to mężczyźni robią pierwszy krok, a wiele kobiet oczekuje od nich inicjatywy podczas uwodzenia. W świecie wirtualnym nie ma jednak sztywnych reguł. Nieważne jakiej jesteś płci i czy chcesz nawiązać kontakt z dziewczyną, chłopakiem, starszą kobietą czy mężczyzną. Jeśli ktoś Cię zainteresował, po prostu się odezwij i zobacz co z tego wyniknie. Nie obawiaj się także odrzucenia i przełamuj nieśmiałość. To tylko wirtualny podryw, w najgorszym wypadku ktoś po prostu nie odpisze na Twoje wiadomości.
 • Jak zacząć flirtować przez Internet z kobietą lub facetem, żeby zdobyć ich zainteresowanie? Zacznij rozmowę od czegoś innego, niż "cześć", "hej" lub "chcesz się poznać, popiszemy?" - wyróżnij się spośród innych użytkowników portalu randkowego. Wykaż się kreatywnością i poczuciem humoru, np. nawiąż w zabawny sposób do nazwy nicka lub zdjęć drugiej osoby. Unikaj typowego błędu, jakim jest sztywność i brak oryginalności. Ciekawe osoby zaciekawią zarówno dziewczyny jak i chłopaków, a wywołanie uśmiechu na twarzy drugiej osoby to najskuteczniejsza metoda podrywu.
 • Nie wysyłaj dużej ilości wiadomości na raz lub nie rozpisuj się przesadnie, zwłaszcza jeśli piszecie ze sobą na czacie. We flircie nie chodzi o przytłoczenie drugiej osoby, niestety często tak się dzieje i jest to jeden z typowych błędów. Nachalność w Internecie, podobnie jak w kontakcie na żywo, nie tylko nie pomaga, ale zniechęca drugą osobę i szczególnie wrażliwe w tej kwestii są kobiety. Flirtowanie powinno być lekką, przyjemną rozmową, która w równym stopniu angażuje dwie strony. Zamiast wylewności zwróć uwagę czy rozmówca angażuje się w kontakt, odnosi się do treści które poruszasz, czy może odpowiada Ci zdawkowo i do tego dostosuj swoje teksty. Nie każdy będzie miał ochotę na romans w sieci, a wówczas uszanuj to i zadbaj także o własny czas, skupiając się na kontaktach z osobami, które odwzajemniają Twoje zainteresowanie.
 • W czasie flirtowania z facetem bądź kobietą zawsze stawiaj na autentyczność. W Internecie każdy może być kim chce i łatwo manipulować własnym wizerunkiem, by pokazać się z jak najlepszej strony. Często jednak kończy się to pogubieniem w kłamstwach i przykrymi rozczarowaniami. Jeśli zależy Ci na trwałej relacji i znalezieniu drugiej połówki nie oszukuj już od samego początku, nie staraj się spełniać oczekiwań drugiej osoby lub udawać, że macie podobne zainteresowania i cele - po prostu bądź sobą. 
 • Podryw powinien być dla Ciebie przyjemnością, a nie źródłem stresu. Pewność siebie, opanowanie i dobry humor pomogą Ci się zrelaksować. Nie bój się rozmowy z drugą osobą, bo to taki sam człowiek jak i Ty, a także nie skupiaj się na myślach o potencjalnym odrzuceniu. Czy wiesz, że optymiści są postrzegani jako bardziej atrakcyjni? Nie rezygnuj z żartów i kokietowania.
 • Nie odkrywaj wszystkich kart i nie opisuj komuś całej historii swojego życia, zainteresuj go lub ją poprzez dawkowanie informacji w rozmowie. By bezpiecznie flirtować nie udostępniaj także swoich prywatnych danych, bo nigdy nie wiesz z kim masz do czynienia i w jaki sposób informacje o Tobie mogą zostać wykorzystane. Pamiętaj, że tajemniczość jest pociągająca! Udany flirt wymaga pewnej dawki skrytości, która sprawi, że ktoś będzie chciał się z Tobą spotkać. Zawróć w głowie facetowi lub kobiecie budując napięcie. Twój rozmówca będzie cały czas zaintrygowany i nie przestanie o Tobie myśleć. Oczywiście Ty też okaż drugiej osobie swoją uwagę, bo liczy się wzajemność i jest to klucz do udanej rozmowy.
 • Marzysz o znalezieniu prawdziwej miłości w sieci? Chcesz poznać kogoś z kim weźmiesz ślub i założysz rodzinę? Świetnie, jednak w czasie flirtu unikaj opowieści o planach na przyszłość i poważnych zobowiązaniach. Nie każda dziewczyna, którą chcesz uwieść, to Twoja przyszła żona i nie każdy chłopak, z którym fajnie Ci się pisze, zostanie Twoim mężem. Poczekaj na kolejne etapy znajomości, gdy nawiążecie znacznie bliższy, intymniejszy kontakt. 
 • Nie oczekuj od drugiej osoby zbyt wiele, ponieważ możesz odtrącić ją swoją desperacją. Nie zastanawiaj się przesadnie, czy flirtujesz ze zwykłym kolegą, z przyszłym chłopakiem, czy mężem. Nie staraj się też uwieść kogoś na siłę. Rozmowa powinna być przyjemna, pozytywna, spontaniczna i wynikać z naturalnej ciekawości i zainteresowania drugą osobą. Wywieranie presji na sobie i rozmówcy jest nie tylko błędem, ale i przekreśla w wielu wypadkach szanse na kontynuowanie znajomości. 
 • Skuteczny flirt poprawia nastrój, a nic tak dobrze nie działa na dobry humor jak komplementy. Każda dziewczyna je uwielbia, ale sprawią także wiele przyjemności chłopakowi. Wykaż się kreatywnością, ale także taktem i pamiętaj o zasadzie, że mniej znaczy więcej. Komplementy powinny być również szczere. Jeśli jakaś cecha faktycznie Ci się spodobała, śmiało napisz o niej rozmówcy, to zdecydowanie podkręci Waszą rozmowę online. 
 • Filtr przez Internet polega zazwyczaj na rozmowie tekstowej, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by użyć kamerek. To urozmaici kontakt, pozwoli także zobaczyć drugą osobę, mimikę i mowę ciała, co ma ogromne znaczenie! Flirt na kamerkach jest także znacznie ciekawszy od zwyczajnej wymiany zdjęć. Możesz wzbogacić swój podryw o flirt wzrokiem, pokazując poprzez spojrzenie, że wpatrujesz się z zainteresowaniem w rozmówcę na ekranie. Zadbaj też o pokazanie pozytywnych emocji, by wykorzystać swój uwodzicielski uśmiech.  
 • Jeśli masz ochotę na nieco pikanterii, upewnij się, że druga osoba także tego pragnie. W innym wypadku postaw na subtelność. Pamiętaj, że nie każdy ma ochotę na rozmowy o tematyce intymnej lub oglądanie nagich fotek. Wysłanie komuś niechcianego zdjęcia zazwyczaj jest odczytywane jako coś niepokojącego, świadczącego o natarczywości i zdesperowaniu. Nie popełnij tego błędu zwłaszcza podczas flirtowania z kobietą, którą możesz w ten sposób bardzo łatwo wystraszyć. Nie każda dziewczyna czuje się komfortowo poruszając taką tematykę z nieznajomym. 
 • Jeśli zastanawiasz się co zrobić, by Twój flirt był skuteczny szlifuj swoje umiejętności, wyciągaj wnioski z wcześniejszych kontaktów. Spróbuj wyobrazić sobie czego oczekujesz podczas flirtowania z kimś. Na sztukę uwodzenia składają się umiejętnie zadawane pytania, komentowanie odpowiedzi udzielonej przez rozmówcę, kokietowanie i żarty. Pamiętaj - trening czyni mistrza. 


Chcesz kogoś poderwać i sprawdzić swoje umiejętności flirtowania? Wpadnij na https://czateria.interia.pl/