Dla początkujących

Witamy w systemie pomocy CZATerii! 

Jeżeli jesteś z nami po raz pierwszy na pewno rzuciły Ci się w oczy dwie opcje: "Znajdź rozmówcę" i "Losuj rozmówcę":


Nie wiesz o co chodzi? Dowiedz się więcej. 

Od teraz, w zależności od twojego nastroju, możesz wybrać

  • Tradycyjny czat, który składa się z kategorii towarzyskiej, regionalnej, międzynarodowej i erotycznej. W każdej z kategorii znajduje się kilkanaście pokoi, w których możesz prowadzić rozmowy z innymi użytkownikami w oknie ogólnym czata lub zaszyć się na privie. Jesteś z Poznania? Wpadnij do pokoju Poznań! Interesujesz się Muzyką? Zapraszamy na pogawędki z innymi użytkownikami w pokoju Muzyka. Masz do wyboru kilkaset pokoi, w których możesz zawierać nowe znajomości według swoich zainteresowań :) 
    Aby dowiedzieć się więcej kliknij Tutaj. 
  • Ruletka to nowy i szybki sposób czatowania! Nie chcesz tracić czasu na szukanie konkretnego pokoju, chcesz po prostu pogadać, poznać nowych ludzi, a może nawet poflirtować? 
    Ruletka to miejsce, w którym użytkownicy dobierani są losowo. Klikając w opcję "Losuj rozmówcę" wylosowana zostanie osoba do rozmowy. Nigdy nie wiesz, na kogo trafisz, ale to właśnie to jest w tym wszystkim najfajniejsze. Więcej informacji na temat ruletki znajdziesz  Tutaj.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat CZATerii, sprawdź przygotowaną dla Ciebie pomoc, która wzbogacona została o uwagi i pytania naszych użytkowników. Mamy nadzieję, że pomogą Ci zaoszczędzić czas i bez problemu poruszać się po serwisie oraz korzystać z czata.  

Elementarz, czyli jak zacząć

Dział ten zawiera podstawy dla początkującego użytkownika CZATerii. Dowiesz się tu m.in: jak wejść na CZATerię, jakie są podstawowe funkcje tradycyjnego czata i ruletki, co oznacza ikonka telefonu przy nicku czy w jaki sposób możesz dodać własne obrazki na czat. 

Opcje, czyli nowe możliwości na CZATerii

Opis funkcji, jakie dostępne są w serwisie CZATeria znajdziesz właśnie w tej sekcji: wyszukiwanie nicków, wysyłanie zdjęć, ustawianie awatara, ustawienia nicka i inne. 

Wasze pytania

Tu znajdziecie opisy problemów, na które możecie natrafić podczas użytkowania CZATerii. Wy zadajecie pytania - my odpowiadamy.


Jesli podczas korzystania z serwisu napotkasz na problemy małe czy duże - służymy pomocą. Możecie pisać do Nas na czat@firma.interia.pl