Jak poznać, że on jest kobieciarzem?

Randkowanie w sieci to świetny sposób na nawiązanie kontaktu, znalezienie nowych znajomych i przyjaciół, a także wymarzonego mężczyzny. Jednak nigdy nie wiesz kto znajduje się po drugiej stronie ekranu i jakie ma zamiary, a nie ma nic gorszego, niż nieodwzajemnione uczucia i obawa przed wykorzystaniem. Czy można rozgryźć faceta poznanego na portalu randkowym? Jak poznać czy jego intencje są szczere? Czy facet się Tobą bawi? 

Nikt nie chce trafić na flirciarza, który zabawi się naszym kosztem i złamie serce. Niestety anonimowość w sieci sprzyja kreowaniu atrakcyjnego wizerunku i jest to wykorzystywane przez manipulantów. W ten sposób możesz narazić się na poznanie fałszywego amanta i kobieciarza, który wcale nie szuka drugiej połówki. Nigdy nie wiesz czy ideał poznany w sieci nie chce jedynie zaciągnąć Cię do łóżka. Zastanawiasz się bez końca, czy interesuje go jedynie przygoda i Twoje ciało...

Rozpoczynając internetową randkę z wybrankiem, warto przygotować się już wcześniej do rozpoznania czy on jest kobieciarzem? Naucz się jak rozpoznać podrywacza, zawodowego łamacza serc. Odczytanie intencji mężczyzny nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza gdy w grę wchodzą uczucia i tęsknota za prawdziwą miłością, ale wielu problemów można uniknąć. Oszustwa miłosne i przelotne romanse w sieci to nie rzadkość. Bezgraniczne zaufanie chłopakowi poznanemu w Internecie może obrócić się przeciwko Tobie. Warto pamiętać, że niektórzy użytkownicy serwisów randkowych pragną jedynie zabawy uczuciami i są oszustami, którzy uwodzą i porzucają. Zanim otworzysz przed kimś swoje serce, zwróć uwagę na niepokojące sygnały i zakończ toksyczny kontakt ze zwykłym podrywaczem.

Jak rozpoznać uwodziciela i oprzeć się jego podrywom?

 • Przede wszystkim dbaj o ochronę danych osobowych na portalach randkowych. Nie podawaj nieznajomemu swoich danych, zwłaszcza takich jak imię, nazwisko, adres zamieszkania lub numer telefonu. Zachowaj ostrożność, wymieniając się profilem w mediach społecznościowych. Nigdy nie wiesz w jaki sposób Twoje dane mogą zostać wykorzystane. Niektórzy amanci są przestępcami, którzy uwodzą po to, by kraść dane i wyłudzać pieniądze. Dowiedz się jak ich rozpoznać.
 • Flirciarz uwodzi wiele kobiet, ale nie chce związać się z żadną na stałe. Rozkochuje, a następnie porzuca, ponieważ interesuje go jedynie Twoje ciało i chce po prostu zaciągnąć Cię do łóżka. Nie jest zainteresowany związkiem i prawdziwą miłością, a jedynie przelotnym romansem. By zdobyć Twoje serce postanowi manipulować emocjami. Może obsypywać Cię komplementami i zapewniać o głębokich uczuciach już na początku znajomości, gdy wcale dobrze się nie znacie. Będzie też używać pieszczotliwych określeń i zdrobnień, tak jakbyście byli od dawna w związku. Uważaj, taki facet może nawet nie pamiętać Twojego imienia, ani innych podstawowych informacji!
 • Fałszywy uwodziciel mówi to co chcesz usłyszeć, by Cię oczarować, a jego kłamstwa mogą brzmieć naprawdę dobrze i przekonująco. Chłopak może obiecywać Ci gwiazdkę z nieba, a Ty będziesz o niej marzyć, choć nigdy jej nie dostaniesz. Pamiętaj, że liczą się czyny, a nie słowa, a prawdziwe uczucia nie służą do tego, by ranić i poniewierać drugą osobę. 
 • Oznaką podrywacza jest to, że od długiego czasu jest singlem lub każdy jego związek był krótki. Taki mężczyzna unika zobowiązań i odpowiedzialności, często z jego ust padają negatywne stwierdzenia na temat monogamii, małżeństw i długoterminowych związków. Lowelas niechętnie snuje plany dotyczące Was dwojga chyba, że chodzi o jednorazowe spotkanie. Gdy relacja się pogłębia, on czuje się zagrożony i ucieka lub sam porzuca kobietę, którą wykorzystał. Jeśli decyduje się na związek to tylko na swoich własnych zasadach, jednak nie licz na dojrzałość i wzajemność z jego strony. 
 • Podrywacz nie utrzymuje regularnego kontaktu, ponieważ nie zależy mu na trwałej relacji, lubi jednak bawić się Twoimi uczuciami i rozbudzać zainteresowanie. Jeśli pisaliście ze sobą i on nagle zamilknął, może po pewnym czasie zaskoczyć Cię wiadomościami i propozycją spotkania. Jeśli staje się wówczas wylewny i zapewnia, że tęsknił za Tobą nie daj się mu zwieść. Facet któremu faktycznie zależy, nie znika bez słowa i nie manipuluje. 
 • Idziesz na randkę z facetem poznanym w sieci i zastanawiasz się czy on jest kobieciarzem? Poznasz go po tym, że szybko przechodzi do rzeczy, chociaż znacie się dość krótko. Naciskał na spotkanie jeszcze gdy pisaliście na portalu randkowym, a na pierwszej randce domaga się bliskości fizycznej. Masz poczucie, że Wasz kontakt jest zbyt szybki i intensywny. Gdy odmawiasz lub prosisz o więcej dystansu on obraża się lub nagle traci Tobą całe zainteresowanie. Chłopak który chce zaciągnąć Cię do łóżka i wykorzystać nie szanuje odmowy i wywiera nieustanną presję.  
 • Amant, którego intencje nie są szczere, nie chce się przed Tobą otwierać. Faceci zazwyczaj nie są wylewni, jednak zwykły kobieciarz nigdy nie jest zainteresowany bliskością i uczuciami, dlatego nie wyjawia informacji na swój temat i tak naprawdę nic o nim nie wiesz mimo tego, że spotykacie się od pewnego czasu. Taki bawidamek może jednak interesować się Tobą i zadawać Ci wiele pytań, co pomaga mu owijać sobie Ciebie wokół palca. Nie daj się usidlić w ten sposób, zwracaj uwagę na wzajemne poznawanie się.
 • Podrywacz ciągle flirtuje. Nie tylko z Tobą, ale także innymi kobietami w otoczeniu. Nie przeszkadza mu nawet, że jesteście razem na randce! Taki mężczyzna nie jest po prostu miły do innych, jemu zależy na tym, by wszystkie kobiety postrzegały go jako szarmanckiego i czarującego. Niemal automatycznie rozdaje uśmiechy, posyła sugestywne spojrzenia, rzuca komplementami lub uwodzącymi tekstami, by ciągle wzbudzać zainteresowanie.   
 • Typową oznaką kobieciarza jest jego ogromna pewność siebie. Zawodowy łamacz serc już na początku Waszej znajomości traktuje Cię jak swoją zdobycz i zakłada, że jesteś nim oczarowana. Opisuje też siebie jako człowieka odnoszącego same sukcesy, ponieważ liczy, że w ten sposób doda sobie męskości i zyska w Twoich oczach. 
 • Fałszywy uwodziciel często prowadzi podwójne życie, może być nawet w związku z kilkoma kobietami na raz. Oznaką tego może być unikanie z Tobą spotkań w niektórych miejscach, rozmawianie przyciszonym głosem przez telefon, przesadne dbanie o prywatność, nietypowy haromonogram dnia. Jeśli coś niepokoi Cię w zachowaniu faceta wyjaśnij z nim to od razu i nie daj sobie mydlić oczu, gdy raz przyłapiesz go na kłamstwie.   
 • Randkowanie w sieci umożliwia poznanie fajnego faceta, a nawet przyszłego męża, jeśli w rozważny sposób nawiązujesz znajomości. Pamiętaj, że o szczerych uczuciach najlepiej świadczą czyny, nie słowa, a idealni ludzie istnieją tylko w bajkach. Na anonimowym czacie lub portalu randkowym każdy może być kim chce i może pisać Ci to, co chcesz przeczytać. Kłamstwa mogą być kontynuowane jeszcze w czasie spotkania w realu. Nie daj się uwieść wyznaniami miłości i niesamowitymi komplementami, które zwykle wynikają z zabawy uczuciami.


Flirtuj i zawieraj nowe znajomości bez wychodzenia z domu https://czateria.interia.pl