Flirt online

Flirtowanie w Internecie jest wygodne, ekscytujące i może być świetną opcją kontaktu dla nieśmiałych. Mimo tego, że komunikacja w sieci w porównaniu z komunikacją na żywo jest uboższa o elementy niewerbalne, internetowy flirt może dostarczać podobnych emocji jak rozmowa w cztery oczy, a nawet sprzyja większej intymności i otwartości rozmówców. Nie ma też znaczenia, czy rozmowę rozpocznie mężczyzna, czy kobieta.


Flirt na czacie to świetny sposób na poznanie osoby w okolicy, z którą umówisz się na spotkanie. Być może będzie to nawet początek prawdziwej miłości? Wszystko zależy od Ciebie!  

Zastanawiasz się w jaki sposób uczynić swój podryw online skutecznym, a może nie masz jeszcze żadnego doświadczenia w czatowym romansie? Nieważne, czy masz ochotę na flirt przez Internet z chłopakiem czy dziewczyną, pewne zasady się nie zmieniają.

Dowiedz się jak flirtować na czacie:

  • Zacznij rozmowę od czegoś innego, niż "cześć" lub "hej" - wyróżnij się spośród innych. Wykaż się kreatywnością i poczuciem humoru, np. nawiąż w zabawny sposób do nazwy nicka lub awatara drugiej osoby. Ciekawe osoby wzbudzają zainteresowanie zarówno kobiet, jak i mężczyzn.
  • Nie wysyłaj dużej ilości wiadomości na raz lub nie rozpisuj się przesadnie. Nachalność w Internecie, podobnie jak w kontakcie na żywo, nie tylko nie pomaga, ale często zniechęca drugą osobę. Zamiast wylewności zwróć uwagę czy rozmówca angażuje się w rozmowę, odnosi się do treści które poruszasz, czy może odpowiada Ci zdawkowo. Nie każdy będzie miał ochotę na flirtowanie. Uszanuj to i zadbaj także o własny czas, skupiając się na kontaktach z osobami, które odwzajemniają Twoje zainteresowanie.
  • W czasie flirtowania na czacie bądź autentyczny. W Internecie każdy może być kim chce i łatwo manipulować własnym wizerunkiem, by pokazać się z jak najlepszej strony. Jeśli jednak zależy Ci na trwałej relacji i chcesz uniknąć przykrych niespodzianek, nie oszukuj, nie staraj się spełniać oczekiwań drugiej osoby lub udawać, że macie podobne zainteresowania bądź cele - po prostu bądź sobą.
  • Podryw powinien być dla Ciebie przyjemnością, a nie źródłem stresu. Pewność siebie, opanowanie i dobry humor pomogą Ci się zrelaksować. Nie bój się rozmowy z drugą osobą, bo to taki sam człowiek jak i Ty, a także nie skupiaj się na myślach o potencjalnym odrzuceniu. Czy wiesz, że optymiści są postrzegani jako bardziej atrakcyjni?
  • Nie odkrywaj wszystkich kart i nie opisuj komuś całej historii swojego życia, bo tajemniczość jest pociągająca! Buduj napięcie, dzięki któremu Twój rozmówca będzie cały czas zaintrygowany i nie przestanie o Tobie myśleć. Oczywiście Ty też okaż mu swoją uwagę, bo liczy się wzajemność.
  • Jeśli masz ochotę na nieco pikanterii, upewnij się, że druga osoba także tego pragnie. Pamiętaj, że nie każdy ma ochotę na rozmowy o tematyce seksualnej lub oglądanie intymnych zdjęć. Wysłanie komuś niechcianego erotycznego zdjęcia zazwyczaj jest odczytywane jako coś niepokojącego, świadczącego o natarczywości i zdesperowaniu. Nie popełnij tego błędu zwłaszcza podczas flirtowania z kobietą. Poznawaj nowych znajomych bez wychodzenia z domu na https://czateria.interia.pl/