Pomoc

Wstęp

Witamy Was drodzy Użytkownicy w systemie pomocy CZATerii, którego zadaniem jest ułatwienie Wam korzystania z serwisu czateria.interia.pl.

Wszelkie informacje zawarte w pomocy zostały wzbogacone o Wasze uwagi oraz pytania. Mamy nadzieję, że pomogą Wam zaoszczędzić czas i bez problemu poruszać się po serwisie oraz korzystać z czata.

Pomoc została podzielona na cztery działy zawierające odpowiedzi na nurtujące Was pytania:

OPCJE, czyli nowe możliwości na CZATerii
Opis nowych funkcji CZATerii: wyszukiwanie nicków, lista znajomych, wiadomości offline.

Elementarz, czyli jak zacząć
Podstawy dla początkującego użytkownika CZATerii. Jak wejść na CZATerię, opis podstawowych funkcji czata, spis obrazków używanych na czacie...

Wasze pytania, czyli FAQ
Tu znajdziecie opisy problemów, na które możecie natrafić podczas użytkowania CZATerii. Wy zadajecie pytania - my odpowiadamy.

INTERIA.PL zwracając szczególną uwagę na ochronę prywatności użytkowników serwisów dostępnych w portalu www.interia.pl, przestrzega wszystkich przed ujawnianiem w ogólnie dostępnym serwisie CZATeria wszelkich informacji o charakterze osobistym takich jak adres, numer telefonu, hasła do kont pocztowych lub inne używane hasła.

INTERIA.PL zapewnia bezpieczeństwo działania serwisu CZATeria i poufność wszelkich przekazywanych do Serwisu danych, z zastrzeżeniem, że INTERIA.PL nie ponosi odpowiedzialności z tytułu niepożądanych działań użytkowników polegających np. na przejmowaniu kodów dostępu do obrazków zamieszczanych przez użytkowników w serwisie CZATeria.

INTERIA.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść rozmów prowadzonych w Serwisie CZATeria w tym za przekazywane za jego pośrednictwem informacje.