10 lat CZATerii!

Poniedziałek, 28 marca 2011 (15:39)

Zloty jak zawsze są dla Was, ale bez Was nie było by żadnej CZATeriowej imprezy i, co chyba najważniejsze, bez Was 10-tych urodzin by nie było. Dziękujemy!

Samą imprezę rozpoczęliśmy o godz. 19:00, kiedy to pierwsze osoby otrzymały od nas tradycyjną plakietkę z Nickiem a do tego, dla każdego uczestnika zabawy przygotowaliśmy powitalną smyczkę i kupon na piwo lub soczek. Dodatkowo, każdy kto pojawił się w klubie, po wypełnieniu kuponu konkursowego mógł wygrać super fajny telefon.

O godzinie 21:00 na scenie pojawił się Marek Rusinek, chętnie rozdający nagrody osobom, które przyjechały do nas nie tylko z najdalszych części Polski ale nawet i świata. Kolejny raz okazało się, że odległość nie ma znaczenia, kiedy chcemy spotkać się z tymi, z którymi na co dzień "widzimy się" na czacie.

Pomimo faktu, że w tym dniu w Krakowie mogliśmy czuć się jak w Egipcie, a większość osób sączyła piwko w przyklubowym ogródku, na parkiecie nie brakowało roztańczonych CZATerian. Obsługa lokalu była pod wrażeniem tego, w jaki sposób potrafią bawić się ze sobą osoby w tak różnym wieku, dla których Pan Ryszard to po prostu Rysiolek a Pani Mariola (na co dzień spokojna sekretarka) roztańczona kobitka próbująca wyrwać do tańca naszych ochroniarzy =)Tradycyjnie, nie zabrakło dla Was konkursów. Rozdaliśmy naprawdę mnóstwo nagród. Wszyscy czekali chyba jednak na nagrodę główną - telefon, który po północy trafił do rąk rudego*lisa. Serdecznie gratulujemy!

Pomimo wielkiego upału, mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze. Imprezę zakończyliśmy po godzinie 4 a wszystkich tych, którzy nie chcieli jechać jeszcze do domu, zabraliśmy na spacer nad Wisłą. Nie codziennie mają w końcu okazję oglądać Wawel o wschodzie słońca.

Jeszcze raz dziękujemy za fajną zabawę i mamy nadzieję, że wkrótce ponownie się spotkamy.

Zdjęcia ze zlotu możecie zobaczyć tutaj