Relacje

 • Wakacyjny zlot 2012

  Wakacyjny zlot 2012

  Kolejny zlot już za nami. Nie udałoby się nam zorganizować takiej imprezy, gdyby oczywiście nie Wy, dlatego serdecznie wszystkim dziękujemy za przybycie. Więcej »

 • Letni Zlot CZATerian

  Letni Zlot CZATerian

  Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomimo deszczowej pogody wybrali się do Krakowa. Więcej »

 • 10 lat CZATerii!

  10 lat CZATerii!

  Zloty jak zawsze są dla Was, ale bez Was nie było by żadnej CZATeriowej imprezy i, co chyba najważniejsze, bez Was 10-tych urodzin by nie było. Dziękujemy! Więcej »

 • Wiosenny Zlot CZATerian

  Wiosenny Zlot CZATerian

  Kto nie był niech żałuje, przynajmniej tego, że nie poznał na żywo wielu osób z którymi od dawna klikał na różnych pokojach. Dla wielu z obecnych, odległość nie miała znaczenia. O ile nam wiadomo, rekordziści jechali do nas ponad 10 godzin. Dało się? Dało! Więcej »

 • XIII Ogólnopolski Mikołajkowy Zlot CZATerian

  XIII Ogólnopolski Mikołajkowy Zlot CZATerian

  13 Mikołajkowy Zlot CZATerian już niestety za nami. Na szczęście nie była to pechowa trzynastka a impreza, w której udział wzięło około 400 osób, zostaje zaliczona do udanych ;) Więcej »

 • Zlot pokoi Les, Gay, Bi

  Dnia 24.02.2007 r w mieście stołecznym Krakowie, w zaprzyjaźnionym Klubie Seven odbył się zlot pokoi Les ,Bi, Gey, Sex-po30 oraz sympatyczna garstka ludzików z Sex-po40. W sumie bawiło się ok. 170 osób, z całej Polski a nawet ze Słowacji, z czego 100 osób to userzy CZATa i przyjaciele. Uczestnicy przyjechali z Wrocławia, Warszawy, Śląska, Poznania, Łodzi, Piotrkowa, Krakowa oraz .... Oj, działo się działo ... Więcej »