Pomoc - Elementarz

Logowanie

Zaczynamy

Jeśli jesteś na stronie www.czateria.interia.pl i na ekranie widzisz listę dostępnych pokoi, to wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię pokój (np. Kraków, Nastolatki, RANDKI). Pojawiają się okno logowania, gdzie wystraczy, że wpiszesz wybrany nick, w polu poniżej przepiszesz kod z obrazka i zaznaczysz akceptacje regulaminu. Po kliknięciu na button WEJDŹ możesz do woli rozmawiać i bawić się w pokoju.Logowanie

Aby zalogować się na CZATerię musisz podać swojego nicka (czyli swój pseudonim) pod którym bedziesz widoczny dla innych na liście osób. Jeśli nie masz pomysłu jaki nick wybrać - zaznacz pole wylosuj nick a my zrobimy to za Ciebie.

Jeśli masz już swojego nicka to najprawdopodobniej wiesz co robić dalej...

Jeśli to Twoje pierwsze logowanie to wpisz w pole swojego nicka - jeśli nie chcesz go stracić i będziesz go używał na stałe po wejściu do pokoju kliknij na REJESTRACJA NICKA i wypełnij formularz (pamiętaj podając prawdziwy adres e-mail masz możliwość odzyskania swojego hasła gdy go zapomnisz).

Sugerujemy aby hasło zawierało: co najmniej jedną duża i małą literę, cyfrę oraz znak specjalny (to wszystkie inne znaki poza liczbami i literami). Jeśli tak zbudujesz swoje hasło to zwiększa to bezpieczeństwo Twojego nicka w znacznym stopniu.

Jeśli wybierzesz opcję Wchodzę jako gość - po wyjściu z CZATerii Twój login będzie również dostępny dla innych osób. Logując się na nick tymczasowy musisz dodatkowo podać kod z obrazka - jest to zabezpieczenie przeciwko botom.

Zaznaczeni opcji Zapamiętaj mój login przeznaczone jest dla tych, którzy mają już swojego nicka i powoduje, że przy wchodzeniu na CZATerię nie musisz wpisywać go za każdym razem - wystarczy, że podasz hasło.

WAŻNE!!!

I co jeszcze? Musisz połączyć się z serwerem czata czyli nacisnąć guzik wejdź. Miłej rozmowy ;-)

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!

Drodzy CZATerianie!

Z uwagi na częste przypadki wyłudzeń pieniędzy od użytkowników czateria.pl, Administratorzy CZATerii przestrzegają przed korzystaniem z jakichkolwiek usług Premium SMS niewiadomego pochodzenia. Wszelkie informacje na temat konkursów, aktywności, znajdują się pod adresem www.czateria.pl. Wprowadzenie opłat w Serwisie zostanie poprzedzone przeprowadzeniem akcji informacyjnej w tym zamieszczeniem stosownych wpisów w naszym serwisie.