Pomoc - Elementarz

Logowanie

Zaczynamy

Jeśli jesteś na stronie www.czateria.interia.pl i na ekranie widzisz listę dostępnych pokoi, to wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię pokój (np. Kraków, Nastolatki, RANDKI). Pojawiają się okno logowania, gdzie wystraczy, że wpiszesz wybrany nick, w polu poniżej przepiszesz kod z obrazka i zaznaczysz akceptacje regulaminu. Po kliknięciu na button WEJDŹ możesz do woli rozmawiać i bawić się w pokoju.Logowanie

Aby zalogować się na CZATerię musisz podać swojego nicka (czyli swój pseudonim) pod którym bedziesz widoczny dla innych na liście osób.

Jeśli masz już swojego nicka to najprawdopodobniej wiesz co robić dalej...

Jeśli to Twoje pierwsze logowanie to wpisz w pole swojego nicka - jeśli nie chcesz go stracić i będziesz go używał na stałe zaznacz poniżej pole "Chcę zarejestrować nicka" i wypełnij formularz (pamiętaj podając prawdziwy adres e-mail masz możliwość odzyskania swojego hasła gdy go zapomnisz).

Sugerujemy aby hasło zawierało: co najmniej jedną duża i małą literę, cyfrę oraz znak specjalny (to wszystkie inne znaki poza liczbami i literami). Jeśli tak zbudujesz swoje hasło to zwiększa to bezpieczeństwo Twojego nicka w znacznym stopniu.

Jeśli wybierzesz opcję Wchodzę na nicku tymczaswoym - po wyjściu z CZATerii Twój login będzie również dostępny dla innych osób. Logując się na nick tymczasowy musisz dodatkowo podać kod z obrazka - jest to zabezpieczenie przeciwko botom.

Zaznaczeni opcji Zapamiętaj mój login przeznaczone jest dla tych, którzy mają już swojego nicka i powoduje, że przy wchodzeniu na CZATerię nie musisz wpisywać go za każdym razem - wystarczy, że podasz hasło.

WAŻNE!!!

I co jeszcze? Musisz połączyć się z serwerem czata czyli nacisnąć guzik wejdź. Miłej rozmowy ;-)

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!

Drodzy CZATerianie!

Z uwagi na częste przypadki wyłudzeń pieniędzy od użytkowników czateria.pl, Administratorzy CZATerii przestrzegają przed korzystaniem z jakichkolwiek usług Premium SMS niewiadomego pochodzenia. Wszelkie informacje na temat konkursów, aktywności, znajdują się pod adresem www.czateria.pl. Wprowadzenie opłat w Serwisie zostanie poprzedzone przeprowadzeniem akcji informacyjnej w tym zamieszczeniem stosownych wpisów w naszym serwisie.